MICRO WAFERS

Granulované akváriové krmivo f. HIKKARI

20 g

4,00 €
Reference:
hik01
Pridať do obľúbených0
Pridať na porovnanie0
Pridať do zoznamu prianí
Popis
Toto krmivo obsahuje vysoký podiel morských a rastlinných proteínov pre zlepšenie chuti, účinné trávenie a maximálne využitie živín k rastu. Tento miniatúrny mikro plátok je zvlášť vhodný pre všetky ryby v spoločenskej nádrži, napr .: skalár, čichavce, Barbus, platy, mečovky, tetry, mrenky. Krmivo je bohaté na spirulinu a astaxantín podporujúce žiarivé farby, ktoré postrádajú konkurenčné krmiva. Ponúka nízke náklady na kŕmenie a zlepšenie kvality akváriové vody v porovnaní s vločkovým krmivami.

Hikari Micro Wafers sú tvarom prispôsobené tak, aby väčšine tropickým rybkám, vyhovovali ako veľkosti tak tvarom. Granulky sú plávajúce a pomaly klesajú, vo vode mäknú, ale nerozpúšťajú sa. Nikdy nekalia vodu a na rozdiel od vločkových krmív sa tak dá jednoducho vyhnúť predávkovania.

Japonská firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiom výživy rýb v ich prirodzených biotopoch. Získané poznatky sú skúmané tímom vedcov z vývoji laboratórií Hikari. Firma sa opiera o priame skúsenosti so šľachtením a chovom rýb, poznatky, ktoré týmto získava umožňuje stále zlepšovať a zdokonaľovať krmiva. V ich výrobe sú používané  najmodernejšie technológie. Značka Hikari má tak dobrú reputáciu a povesť, že ju NASA vyzvala k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.
Detaily produktu
hik01
Recenzie
Žiadne komentáre

Menu

Nastavenia

Kliknite pre viac produktov.
Žiadne produkty neboli nájdené

Vytvorte účet na pridanie do obľúbených

Prihlásiť sa

Vytvoriť účet zdarma na použitie zoznamu prianí

Prihlásiť sa